TR KOMBİ TÜM SERVİS VE ONARIMLAR İÇİN 1 YIL GARANTİ HİZMETİ SUNAR

HAKKIMIZDA

Uygun fiyat politikası, %100 müşteri memnuniyeti, alanında uzman gerçek bir ekip, kurumsal ve kişisel çözümler, gerçek ekip çalışması, güncel alt yapı teknolojisi ve 10 yıllık tecrübe birikimi nedeniyle müşterilerimiz bizi tercih etmektedir.

TR Kombi Servis , 2006 yılında başladığı serüvende bugün 10 yılı aşan tecrübesi ile Kombi Servisi, Kombi Tamiri, Kombi Bakımı, Kombi Yedek Parça, Kombi Kurulumu ve Petek Temizliği Hizmetleri vermektedir.

10 yılı aşkın tecrübesiyle, kombi denince akla ilk gelen, Türkiye’nin lider ve öncü markası TR Kombi Servis olarak İstanbul Kombi Servisi, İstanbul Kombi Tamiri, İstanbul Kombi Bakımı, İstanbul Kombi Yedek Parça, İstanbul Kombi Kurulumu ve İstanbul Petek Temizliği her an yanınızdayız.

MİSYON

Faaliyet alanımızdaki yeterliliğimizle yaşama değer katan kaliteli ürünler sunmak; müşterilerimize değer verip, tedarikçilerimize değer katmak; öğrenen ve paylaşan organizasyon kültürünün rekabette etkili güç olacağının bilinciyle, çalışan memnuniyetini artırmaktır.

VİZYON

Faaliyet alanımızdaki pazarlarda; pazar ve rekabet koşulları içerisindeki müşteri beklentilerini sürekli ve kaliteli ürünlerle karşılayarak ulusal liderliğinizi devam ettirmek.

İLETİŞİME GEÇİN

TR KOMBİ SERVİS 7/24 HİZMETİNİZDEYİZ